Struktura Koncertu Jubileuszowego

Koncert Jubileuszowy 40. Bazuna – Przegląd na szlaku odbędzie się w sobotę 23 czerwca w hali – ujeżdżalni w Ośrodku ZIELONA BRAMA w Przywidzu.

Koncert składa sie z dwóch części:  Dziennej rozpoczynającej się o 10:30 i nocnej, rozpoczynającej się o 21:00. Każda z części podzielona jest na bloki, w każdym z nich wybrani Artyści.

Informujemy, iż godziny rozpoczęcia poszczególnych bloków są przewidywanymi – między nimi nie są planowane przerwy. Planując udział w występie swych ulubionych Artystów należy wziąć pod uwagę pewną czasową tolerancję, w obie stony. Także wymieniona na afiszu kolejność występów Artystóww blokach nie jest ostateczną – jedynie wskazany ich udział.

Bezpośrednio przed imprezą podamy na stronie domowej wykaz i planowaną kolejność występów na scenie pod strzechą (mała scena pod wyciągiem).

Zgodnie z naszą wiedzą bezpośrednio przed Przeglądem opublikujemy najbardziej prawdopodobną kolejność występów, planujemy także wydruk folderu informacyjnego, kolportowanego podczas Przeglądu.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy wielu niezapomnianych wrażeń!