Plebiscyt na Rajdową Piosenkę Czterdziestolecia!

Po długim czasie milczenia (niestety – studencki maj :) ) wracamy z informacjami!

Po pierwsze i najpilniejsze – wszelkie niewiadome i wątpliwości nt warunków uczestnictwa w Koncercie Jubileuszowym zostaną rozwiane w najbliższy piątek.

Po drugie – co ważniejsze uruchomiony został kolejny – ostatni już etap Plebiscytu Piosenek! Tym razem, skoro Nasz wspólny śpiewnik powoli już się drukuje, możemy zwrócić oczy i uszy na samą Bazunę.
Jeżeli Bazuna – to również, a wręcz przede wszystkim – konkurs i z okazji 40. Bazuny postanowiliśmy dać Wam możliwość wejścia w rolę Jurorów.

Trzeci etap Plebiscytu startuje pod nazwą: Rajdowa Piosenka Czterdziestolecia ! Znajduje się w nim wybór 160 piosenek, które wygrywały w konkursach poszczególnych edycji Bazuny, każdy biorący udział w Plebiscycie ma tym razem do dyspozycji tylko 5 głosów, które oddaje najlepsze Jego/Jej zdaniem piosenki.

Trzeci etap Plebiscytu trwa do samej Bazuny, w sobotę 23 czerwca, na Bazunie odbędzie się głosowanie bezpośrednie na którym każdy będzie mógł oddać jeden – ostatni głos na Jego/Jej jedną z pięciu najpopularniejszych piosenek – na Rajdową Piosenkę Czterdziestolecia !