Płyta Jubileuszowa


Śpiewnik Jubileuszowy

Laureaci

Laureaci w konkursie Przeglądu Bazuna 2012 zagrali:
  • Tydzień
  • Wspomnień czar
Jak dowiedzieliście się o Bazunie?
Zespół “Laureaci” tworzą przyjaciele z Łódzkiego Baru “Bukowina Piwnica” który na co dzień zajmuje się promowaniem turystycznego klimatu w naszym mieście. BAZUNĘ znamy więc już od wielu lat, a ponieważ tak fajnej okazji jaką jest 40 lecie tego festiwalu nie mogliśmy przegapić, napisaliśmy piosenkę i… zakwalifikowaliśmy się do grona konkursowiczów.
Co Was skłoniło do zgłoszenia się do tegorocznego konkursu?
Tegoroczny konkurs był wyjątkowy…bo bardzo rocznicowy, ale powodem wzięcia udziału w konkursie było również to że nasz świeży zespół w tym roku właśnie powstał i chcieliśmy zobaczyć jak i czy damy sobie radę na scenie.
Jakie są Wasze wrażenia z minionej Bazuny?
Wrażenia z BAZUNY są przede wszystkim ……niezapomniane! Rzadko się zdarza żeby aż tylu wykonawców których uwielbiamy i słuchamy na co dzień spotkać w jednym miejscu. Możliwość popatrzenia na ich pracę z bliska bardzo pozytywnie na nas wpłynęła i nie będziemy ukrywać że BAZUNĄ jesteśmy po prostu zachwyceni. Nie dosyć że jubileuszowy cały festiwal to jeszcze jubileusz Słodkiego Całusa od Buby…czego chcieć więcej? Poza tym zapamiętamy Przywidz, jako wspaniałe miejsce do organizacji tego typu przedsięwzięć. Cudowna okolica, niepowtarzalna atmosfera.
Czy planujecie występ w innych nadchodzących festiwalach piosenki?
Bardzo chcielibyśmy jeszcze gdzieś wystąpić, wysyłamy zgłoszenia i obiecujemy że się nie poddamy i będziemy działać z naszym zespolikiem tak długo jak długo jak ktoś będzie chciał nas słuchać. Co by się jednak nie działo…festiwali i tak nie odpuścimy, więc niezależnie czy na scenie czy też nie, mówimy: DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYCH BAZUNACH !!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment validation by @