Koncert Jubileuszowy – Cegiełki

Koncert Jubileuszowy odbywa się w hali – ujeżdżalni ośrodka Zielona Brama ( która specjalnie dla nas przemieni się w salę koncertową :) ) i jest imprezą masową zamkniętą, w której brać udział mogą tylko Sponsorzy Koncertu.

Żeby zostać Sponsorem Koncertu wystarczy złożyć darowiznę (w intencji 40. Bazuny) na rzecz Stowarzyszenia Absolwentów PG.  Stowarzyszenie Absolwentów zobowiązuje się sprezentować Sponsorom Koncertu okolicznościową Cegiełkę. Za złożone 20zł – Cegiełkę “dzienną”, za złożone 30zł – Cegiełkę “nocną”.
Cegiełka “dzienna” umożliwia jednej osobie wzięcie udziału w Koncercie Dziennym.

Cegiełka “nocna” umożliwia jednej osobie wzięcie udziału w Koncercie Nocnym.

Dzieci do lat 6, pod opieką rodziców, mają wolny wstęp na Koncert Dzienny.

Właściciele pierwszych 700 nabytych, specjalnie oznaczonych Cegiełek mają możliwość wcześniejszego wejścia na halę przed rozpoczęciem Koncertu (odpowiedniej jego części), dla pozostałych osób wejście na halę zostanie otwarte bezpośrednio przed Koncertem. Uprzedzamy, że łączna pojemność hali jest ograniczona do 1000 osób.

Co zrobić, żeby otrzymać Cegiełkę można się dowiedzieć TUTAJ.

Dla uczestników Koncertu Jubileuszowego przewidujemy możliwość nabycia Cegiełek uprawniających do odbioru prezentów w postaci śpiewnika, płyt CD z piosenkami z minionych Bazun i okolicznościowych koszulek. Więcej szczegółów na ten temat już wkrótce.
Komitet Organizacyjny 40. Bazuny