Płyta Jubileuszowa


Śpiewnik Jubileuszowy

Instrukcja głosowania

By móc zagłosować, należy najpierw założyć konto. Klikamy na „załóż konto” po prawej.

Jesteśmy teraz na stronie zakładania konta. Wypełniamy analogicznie jak na obrazku. Jako nazwę użytkownika najlepiej podać swoje imię i nazwisko. (Pola oznaczone czerwoną gwiazdką są obowiązkowe). Zaznaczamy opcję  „wyślij te informacje na mój email” i klikamy „załóż konto” u dołu.

Następnie logujemy się na swoje konto, wpisując swoją nazwę użytkownika (wpisaną na stronie rejestracji) i hasło (nazwa użytkownika i hasło muszą być dokładnie takie same, jakie zostały podane na stronie rejestracji), a następnie klikając „zaloguj”.

Po zalogowaniu można już oddawać głosy na plebiscyt. By przejść do głosowania, należy kliknąć na „plebiscyt” w górnym menu.

Tak właśnie wygląda lista głosowania do plebiscytu.

Uwaga! Do obsługi plebiscytu polecamy przeglądarkę Firefox w najnowszej wersji.
Niestety w starszych wersjach przeglądarek Plebiscyt może wyświetlać się źle, lub wcale.
Najnowsza wersja przeglądarki Firefox dostępna jest do ściągnięcia tutaj.
Użytkownikom systemu Linux polecamy przeglądarkę Chrome.
Problemy z działaniem Plebiscytu można zgłaszać pod adresem email mkluczka@gmail.com.

Możliwe jest sortowanie każdej z kolumn wg kolejności alfabetycznej lub odwrotnie alfabetycznej (Tylko kolumna rok sortowana jest chronologicznie, rosnąco lub malejąco). Domyślnie, lista jest posortowana według lat w sposób rosnący.

U dołu listy znajduje się m. in. opcja wyszukiwania konkretnych piosenek oraz strzałki umożliwiające nawigację pomiędzy stronami listy.

Przeszukiwać można wszystkie kolumny na raz bądź tylko jedną konkretną, np. pierwsze słowa.

By oddać głos należy kliknąć na pole w pierwszej z lewej strony kolumnie (kolumna “Głosuj”) przy interesującej nas piosence.

UWAGA! Każdy głosujący ma ograniczoną liczbę głosów do wykorzystania przez cały czas trwania plebiscytu.

Zalecamy  szukanie piosenek bez pośpiechu, ale z rozwagą, bo ważne będą tylko głosy oddane w chwili zamknięcie plebiscytu.

Piosenek jest ponad 500, a liczba głosów do oddania to (w pierwszym etapie) 100, wbrew pozorom bardzo szybko się kończą :)