Płyta Jubileuszowa


Śpiewnik Jubileuszowy

Angelika Charycka

Angelika Charycka w konkursie Przeglądu Bazuna 2012 zaśpiewała i zagrała:
  • Ruiny
  • Zuchwałość
O samym konkursie dowiedziałam się stosunkowo niedawno, bo dopiero, jakieś pół roku przed festiwalem. Moja droga wiodła przez warszawskie eliminacje odbywające się w klimatycznej klubokawiarni podróżniczej: Południk 0.
Długo nie byłam pewna, czy powinnam wziąć udział, jednak przyjaciel, od dawna już zorientowany w turystycznym środowisku przekonywał mnie do tego, podobnie jak większość bywalców tego miejsca, którzy słyszeli tam po raz pierwszy moje piosenki.

Nie dałam się długo namawiać i jak się okazało, było warto, dać się przekonać. Doświadczenie to niepowtarzalne i nadpodziw miłe.

Sam udział w ogólnopolskim przeglądzie jest już dużą satysfakcją, a gdy dodać do tego panującą podczas tych dni turystyczną, ciepłą, rodzinną atmosferę, spontaniczne koncerty, piękną lokalizację w sercu kaszub, to chyba nie trzeba dwa razy powtarzać, jak urocze musi to być przeżycie.

Jeśli tylko okoliczności będą sprzyjały i będzie taka możliwość to z pewnością na festiwal wrócę, starając się jednocześnie zaprezentować swoją twórczość z jak najlepszej stony.

Serdecznie dziękuję, za ten wspónie spędzony czas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment validation by @