40. Bazuna – podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom 40. Ogólnopolskiego Turystycznego Przeglądu Piosenki Studenckiej BAZUNA 2012 po obu stronach sceny, za stworzenie pięknej, niepowtarzalnej atmosfery trzydniowego święta piosenki, wspaniałego naszego Jubileuszu.

Dziękujemy Artystom, biorącym udział w sobotnim Koncercie Jubileuszowym oraz w koncertach: piątkowym i niedzielnym, wraz z występami na scenie pod Strzechą.

Dziękujemy licznie przybyłym Widzom – naszym drogim Gościom – tak w hali mieszczącej scenę główną, szczególnie tych, którzy dotrwali do końca całonocnych maratonów, oraz Tych, którzy z całymi rodzinami przybyli pod wyciąg narciarski, by podziwiać Artystów jubileuszu na scenie pod Strzechą.

Dzięki Wam nasz Jubileusz okazał się sukcesem, pozwalając tym samym przeglądowi BAZUNA z nadzieją wkroczyć w swą piątą dekadę.

Dziękujemy również gospodarzom Zielonej Bramy rodzinie Krzyżanowskich, którzy przygotowali i oddali nam do dyspozycji całe swoje Gospodarstwo abyśmy mogli świetnie się w nim czuć i bawić tak jak za dawnych studenckich lat.